Niezwykłe łazienki Made in Italy

Tratto

Poetycki rygor i maksymalna funkcjonalność.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Meble łazienkowe na wymiar
Meble łazienkowe wrocław
Meble łazienkowe na wymiar
Meble łazienkowe wrocław

Meble łazienkowe Tratto – wszystko w porządku!

Meble łazienkowe Tratto, projekt Vuesse, to wyrafinowana propozycja Scavolini. Ten model mebli łazienkowych tworzy koncepcję stylu życia i odnowy biologicznej. Łazienka staje się miejscem odpoczynku od codziennego zgiełku. Możemy zaprojektować swoją łazienkę tak, by spełniała wszystkie nasze przyzwyczajenia dbania o siebie. Żeby łazienka była miejscem miłym, relaksującym i wygodnym.

Meble łazienkowe Tratto można robić na zamówienie, projektując je pod konkretną łazienkę. Te meble wyróżnia bezuchwytowy typ otwierania szafek . Listwa uchwytowa może być w różnych kolorach w zależności o wybranego materiału frontów – lakieru, dekoru lub laminatu.  Szczegóły modelu, które tworzą harmonijną i uwodzicielską linię, charakteryzującą się nowoczesnym stylem. Bardzo duży wybór akcesoriów ułatwiający utrzymanie porządku w łazience

Jaka łazienka? Nie wiesz co wybrać?

Meble do łazienki nowoczesnej muszą mieć takie cechy jak czyste linie i dużą funkcjonalność. To wszystko ma model mebli Tratto. Linia dedykowanych akcesoriów – w tym półki, akcesoria w wykończeniach z mosiądzu, brązu i stali w ekskluzywnym wykonaniu..

Wszystko to zapewnia maksymalną spójność stylistyczną i doskonałą możliwość dopasowania do akcesoriów łazienkowych, takich jak baterie , światła i lustra.
Dla modelu mebli łazienkowych są dedykowane akcesoria. Możliwości projektowe są prawie nieograniczone.