Estetyka bez horyzontów

Szklane meble kuchenne Tetrix

“W tym projekcie zaczęliśmy od chęci stworzenia estetyki bez horyzontów, zabawy z elementami na poziomych osiach i odkrycia wszystkich możliwości kompozycyjnych, z nowym punktem widzenia dla świata gotowania”.

Tymi słowami Michael Young, który zaprojektował kuchnię dla Scavolini, Tetrix, odsłania duszę i smak innowacyjnego środowiska kuchennego, opartego głównie na modułach i kolorach, które dzięki rygorowi logiki i fantazji chromatycznej rewolucjonizują koncepcję życia. Nie jest już to kuchnia ograniczona, ale “otwarta”, figlarna i swobodna.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Meble kuchenne na wymiar wrocław
Meble kuchenne nowoczesne czy tradycyjne
Meble kuchenne na wymiar wrocław
Meble kuchenne nowoczesne czy tradycyjne

Tetrix to… meble kuchenne bez ograniczeń

Meble kuchenne Tetrix to:

Tetrix to meble kuchenne ze szklanymi frontami

Pierwsza wersja kolorów szkła: moduły i kolory sprawiają, że Twoja kuchnia Tetrix jest wyjątkowa. Aby spersonalizować swoją kompozycję, możesz wybrać jeden kolor.
Bloki kolorów: dzięki dostępnym kolorom możesz również spersonalizować części kompozycji lub bloki modułów (szafki podstawowe, ścienne i wysokie), tworząc niestandardowe konfiguracje kolorów szkła.
Druga wersja kolorów szkła: W przypadku Tetrix można wybierać spośród 20 zestawów kolorystycznych (których nie można zmienić) zaprojektowanych przez Michaela Younga. Możliwość dowolnego wyboru koloru nadstawek i nadstawek pozwoli na dalszą personalizację.

Unikalny kolorystyka w kuchni

moduły i kolory sprawiają, że kuchnia Tetrix jest wyjątkowa. Można wybrać jeden kolor, aby skomponować własną kompozycję Twojej kuchni.

Kolor szkła w meblach kuchennych Tetrix

za pomocą dostępnych kolorów można również scharakteryzować części kompozycji lub bloki modułów (podstawy, jednostki ścienne i kolumny) uzyskując spersonalizowane konfiguracje kolorów.

Meble kuchenne na wymiar wrocław
Zestaw mebli kuchennych na wymiar

Zestaw kolorów w kuchni Tetrix

można wybrać jeden z 20 zestawów kolorów szkła (nie można modyfikować) zaprojektowanych przez Michaela Younga dla Tetrix.