Wyrafinowana kuchnia z włoskim DNA

Nowoczesne meble kuchenne DeLinea

Kolejna kuchnia na wymiar od Scavolini, która zachwyca swoją linią i urodą

Marzysz o wyrafinowanej kuchni, której szczegóły naprawdę robią różnicę? Kuchni o wspaniałej scenicznej obecności? Model DeLinea Vuesse – jest idealnym rozwiązaniem.
Harmonijne linie, modne materiały i prawdziwie współczesna modularność. Projekt kuchni, którego rezultatem jest stworzenie środowiska o silnym wpływie estetycznym, a jednocześnie z silnym poczuciem gościnności.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Szare meble kuchenne
Szare meble kuchenne

Ta kuchnia ma wiele możliwości

Meble kuchenne DeLinea to kuchnia z wyjątkowym uchwytem i nowatorską propozycją wykończenia frontów drzwi: wpuszczany profil aluminiowy z nacięciem 45 ° dla łatwego chwytu, dostępny w  wielu kolorach z ozdobnym rowkiem. W kolorach uchwyty są inne dodatki, takie jak listwy pionowe i cokoły.

Model mebli kuchennych DeLinea – nowoczesność w dobrym stylu

Meble kuchenne DeLinea – nowoczesny model kuchni o dużych możliwościach. Nie ważne, czy masz kuchnię mała, czy dużą – w każdym wariancie ten model mebli kuchennych jest elegancki. Otwarte elementy wraz z metalowymi półkami są kolejnymi narzędziami umożliwiającymi dynamiczność projektu, zwielokrotniając przestrzeń do przechowywania. Bogata gama wykończeń tego modelu pozwala stworzyć interesujące projekty mebli kuchennych i zrealizować je w pięknych wnętrzach.