Ekskluzywne szczegóły i klasyczne dekoracje

Meble kuchenne w stylu Glamour Exclusiva

Model Exclusiva to kuchnia szczególna, inspirowane klasyką. Model zaprojektowany przez Vuesse. Projektant w sposób idealny połączył ze sobą klasyczną architekturę z nowoczesnym wzornictwem, tworząc wysoce elegancki i zarazem nowoczesny styl. Dedykowana osobom dobrze czującym styl glamour.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Ekskluzywne meble kuchenne
Ekskluzywne meble kuchenne
Kuchnie na wymiar

Glamour – to jest kuchnia Exclusiva

Exclusiva – to model mebli kuchennych w stylu glamour. Ten model mebli – to klasyka w nowoczesnym wydaniu.  Wyróżniające szczegóły w tych meblach kuchennych – to pilastry, gzymsy, piękne uchwyty i cokoły. To wszystko wykonane w bardzo staranny sposób.  Ta kuchnia swoim nowoczesnym wykończeniem, użyciem luksusowych przeszkleń, skóry, złotych lub srebrnych dodatków, jest w stanie spełnić także oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cechy wyróżniające meble kuchenne Exclusiva

Wybitną nowością w kolekcji Exclusiva jest możliwość pokrycia drzwi skórą wyprawioną lub skórą ekologiczną z przeszyciami na obrzeżach, w trzech kolorach (gips, Pearl Grey and Ebony). Wnętrze tych drzwi pokryte jest matowym, lakierowanym materiałem. Elementy ze skóry lub z eko-skóry na drzwiach mogą być również wykorzystywane w salonie.
Gładkie drzwi dostępne w wersji lakierowanej w połysku i matowym wykończeniu w 12 kolorach. Ponadto piękne barwione kolory lakierowane na efekt metali szlachetnych takich jak: miedź, mosiądz, barwione aluminium, stal.
Kilka elementów np.: niskie witrynki lub wysokie szafy spiżarniane ze szklanymi drzwiami oprawione są również ramą w wykończeniu z połyskiem lub w macie, również w 12 kolorach dedykowanych dla modelu Exclusiva. Te elementy charakteryzują się szklanym przezroczystym wzorem diamentu wkomponowanym w szafkę, który dodatkowo upiększa stylizację. Ponadto szafka może być wyposażona w tylny lustrzany panel.

Ekskluzywna kuchnia w stylu Glamour

W meblach kuchennych elementy dekoracyjne nadają modelowi odważną osobowość i sprawiają, że kuchnia staje się unikalna. Te luksusowe szczegóły wykonane z odrobiną współczesnej lekkości odpowiadają osobom lubiącym otaczać się pięknymi, luksusowymi dekoracjami.

Główną cechą charakterystyczną tej kolekcji jest złote lub chromowane wykończenie detali. Ściśle związany z tym element dekoracyjny w górnej części pilastra jest dostępny również w wersji bardziej dekoracyjnej, tworząc wygląd aranżacji bardziej klasycznym. Lub w wersji pojedynczej bez górnej dekoracji pilastra, rozwiązania dla tych osób, które zmierzają do zmiany stylu modelu. Gzymsy są dostępne w 12 matowych i połyskujących kolorach w lakierze.

Inne cechy wyróżniające to mały frez znajdujący się w cokole elementów dekoracyjnych. Cokoły są dostępne w dwóch wysokościach – 10 cm i 15 cm. Mogą być wykończone w stali, w połysku i macie wykończenie lakierowane w 12 kolorach modelu.

Lustro fazowane użyte w witrynach modelu Exclusiva

Kolejna cecha wyróżniająca nowy model kuchni Exclusiva to okładzina ścienna w wykończeniu szkła typu Stopsol. Szkło po raz kolejny odgrywa główną rolę może być wykorzystane w formie okładzin ściennych, elementów wykończeniowych wewnątrz szafek. Szkło we wnętrzu odgrywa bardzo dużą rolę. Jest niezwykle wszechstronnym i wdzięcznym materiałem sprawiającym, że twoja kuchnia staje się przestrzenią ekskluzywną.