Ekskluzywne szczegóły i klasyczne dekoracje

Meble kuchenne w stylu Glamour Exclusiva

Exclusiva to kuchnia uwzględniająca ekskluzywne szczegóły, inspirowane klasycznym sposobem dekoracji. Model zaprojektowany przez Vuesse. Projektant w sposób idealny połączył ze sobą klasyczną architekturę z prostolinijnym wzornictwem tworząc wysoce elegancki i zarazem nowoczesny styl.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :

Exclusivę wyróżniają szczegóły typowe dla klasycznego rzemiosła takie jak pilastry czy gzymsy wykończone w zaskakująco drobiazgowy sposób. Jednak kuchnia ta swoim nowoczesnym wykończeniem, użyciem luksusowych przeszkleń, jest w stanie spełnić także oczekiwania miłośników wybitnego dziedzictwa kultury przemysłowej.

Cechy wyróżniające drzwi

Wybitną nowością w kolekcji Exclusiva jest możliwość pokrycia drzwi skórą wyprawioną lub skórą ekologiczną z przeszyciami na obrzeżach, w trzech kolorach (gips, Pearl Grey and Ebony). Wnętrze tych drzwi pokryte jest matowym, lakierowanym materiałem. Elementy ze skóry lub z eko-skóry na drzwiach mogą być również wykorzystywane w salonie.
Gładkie drzwi dostępne w wersji lakierowanej w połysku i matowym wykończeniu w 12 kolorach. Ponadto piękne barwione kolory lakierowane na efekt metali szlachetnych takich jak: miedź, mosiądz, barwione aluminium, stal.
Kilka elementów np.: niskie witrynki lub wysokie jednostki spiżarniane ze szklanymi drzwiami oprawione są również ramą w wykończeniu z połyskiem lub w macie, również w 12 kolorach dedykowanych dla modelu Exclusiva. Te elementy charakteryzują się szklanym przezroczystym wzorem diamentu wkomponowanym w szafkę, który dodatkowo upiększa stylizację. Ponadto szafka może być wyposażona w tylny lustrzany panel.

Elementy dekoracyjne

Elementy dekoracyjne nadają modelowi odważną osobowość i sprawiają, że kuchnia staje się unikalna. Te luksusowe szczegóły wykonane z odrobiną współczesnej lekkości odpowiadają osobom lubiącym otaczać się pięknymi, luksusowymi dekoracjami.

Główną cechą charakterystyczną tej kolekcji jest złote lub chromowane wykończenie kapitału. Ściśle związany z tym element dekoracyjny gzyms jest dostępny zarówno w wersji podwójnej, aby “odciąć” kapitał pozostawiając wygląd aranżacji bardziej klasycznym, lub w pojedynczej wersji bez kapitału, rozwiązania dla tych osób, które zmierzają do zmiany stylu modelu. Gzymsy są dostępne w 12 matowych i połyskujących kolorach w lakierze.

Inne cechy wyróżniające to mały frez znajdujący się w cokole elementów dekoracyjnych. Cokoły są dostępne w dwóch wysokościach (H. 10 i H. 15), wykończenie ze stali, w połysku i macie wykończenie lakierowane w 12 kolorach modelu.

Lustro fazowane

Kolejna cecha wyróżniająca nowy model kuchni Exclusiva to osłona, która pokrywa panele modularne, z wykończeniem Stopsol. Szkło po raz kolejny odgrywa główną rolę może być wykorzystane w formie okładzin ściennych, elementów wykończeniowych wewnątrz szafek. Jest niezwykle wszechstronnym i wdzięcznym materiałem sprawiającym, że twoja kuchnia staje się przestrzenią ekskluzywną.