Horyzonty współczesnej kuchni

Meble kuchenne modułowe Foodshelf

Meble kuchenne Foodshelf to innowacyjna odpowiedź na współczesne życie, w którym kuchnia staje się bardziej “płynna” i wielofunkcyjna tak by przystosować się do stylu życia domowników

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Nowoczesne meble kuchenne

Nowe spojrzenie na funkcję w meblach kuchennych

Meble Foodshelf są połączeniem doskonałego, twórczego geniuszu francuskiego projektanta Ora-ïto i głębokiego doświadczenia Scavolini. Charakteryzuje się nowatorskimi poziomymi liniami szafek przechodzących płynnie w drewniane półki odpowiadające od czasu do czasu innym funkcjom.

Nowe horyzonty projektowania dla współczesnych mebli kuchennych

Kuchnia Foodshelf to innowacyjna odpowiedź na współczesne rozwiązania w zakresie projektowania domów, w których kuchnia i salon stają się bardziej „płynne” i wielofunkcyjne, a ich cechy łączą się ze sobą.
Podobnie jak meble kuchenne najnowszej generacji, kuchnia Foodshelf – w której genialna kreatywność francuskiego projektanta i ogromne doświadczenie Scavolini łączą się perfekcyjnie – charakteryzuje się „nową poziomą liniowością”. Jest wyśrodkowany na szeregu półek przypominających drewno, które biegną przez całą długość kuchni i części dziennej, pełniąc różne funkcje w różnych punktach (blat, listwa pod szafkami dolnymi lub jako półki montowane pod i nad meblami ściennymi). Koncepcja projektu kuchni umożliwia również łączenie cokołów i szafek ściennych w różnych kolorach, dzieląc kuchnię na bloki „graficzne”, zachowując jednocześnie jej modułową strukturę.