Ekonomiczna wersja w najwyższej jakości

Meble kuchenne Evolution i Sax – linia Basic

Dwa modele mebli kuchennych Evolution i Sax - są rodzeństwem. Różni ich tylko sposób otwierania szafek. Evolution jest modelem kuchni bez uchwytów. Model Sax jest kuchnią z uchwytami

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :

Meble kuchenne o wielu możliwościach

Modele mebli kuchennych  Evolution i Sax – to modele w linii BASIC. Basic ma bardzo przystępne ceny i piękne wzornictwo. Różni te kuchnie tylko system otwierania drzwiczek. Mnogość materiałów pozwala na aranżacje w bardzo szerokim zakresie. Możemy pomóc Ci zaprojektować nowoczesna kuchnię w połysku lub macie. A możemy stworzyć kuchnię w stylu industrialnym lub lekko klasycznym. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Modele mebli kuchennych Evolution i Sax bardzo pięknie wyglądają w wersji kuchni industrialnej. Metalowe regały z drewnianymi półkami, czarny blat i drewniane szafki kuchenne. To wszystko sprawia, że możemy mieć loftową kuchnie w przystępnej cenie.

Wysoka jakość mebli kuchennych w dobrej cenie.

Modele kuchni w linii BASIC stworzone z myślą o osobach poszukujących wysokiej jakości, dobrego designu, a równocześnie dobrej ceny. Kuchnie Basic są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, na tych samych liniach produkcyjnych, co modele Scavolini z linii standardowych. Różnica polega na nieco mniejszym wyborze w palecie materiałowej. A biorąc pod uwagę ogromny zakres możliwości i materiałów kuchni Scavolini, modele w linii Basic mają dość spory zakres.