Diesel Social Kitchen – nowa filozofia kuchni

Loftowe meble kuchenne Diesel

Styl industrialny - to meble kuchenne Diesel Social Kitchen. Wspólny projekt Scavolini i marki Diesel zaowocowało powstaniem modelu Diesel.  Model, który prezentujemy zaskoczy nie tylko przyciągającym wzrok stylem, ale także najwyższą jakością wykonania.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Loftowe meble kuchenne
Kuchnia z wyspą
Loftowe meble kuchenne
Kuchnia z wyspą
Drewniane meble kuchenne

Kuchnia Diesel Social Kitchen – to projekt Scavolini i marki Diesel

Dzisiaj kuchnia nie jest już tylko miejscem gotowania, ale coraz częściej staje się miejscem rozrywki, relaksu i przyjacielskich posiedzeń. Dwie czołowe marki Diesel i Scavolini stworzyły nowy styl we wzornictwie mebli kuchennych. Z tej współpracy narodził się niezwykle nowoczesny projekt modułowej kuchni – Diesel Social Kitchen.

Industrialny charakter mebli kuchennych Diesel

Styl i know-how Diesla łączą siły z know-how Scavolini, aby stworzyć nową kuchnię. Kuchnia, która staje się kompletnym środowiskiem, w którym przyjemność gotowania w naturalny sposób łączy się z przyjemnością spędzania czasu z przyjaciółmi. Kuchnia do życia towarzyskiego. Przestrzeń, która inteligentnie i wygodnie się rozwija, zaskakując nie tylko efektownym designem, ale także wyrafinowaniem i jakością materiałów. Idealne miejsce do spotkań towarzyskich i wyrażania swojego stylu życia.

Jest to model mebli kuchennych w stylu industrialnym. Meble są wykonane z naturalnych materiałów – drewna, metalu, zbrojonego szkła, a nowoczesne rozwiązania tworzą nową koncepcję przestrzeni. Staje się ona otwarta, ciepła, subtelna i sprzyjająca rodzinnym i towarzyskim spotkaniom.

Kuchnia z wyspą