Ponadczasowe ciepło twojego domu

Klasyczne meble kuchenne Favilla

Meble kuchenne Favilla przedstawiają nowoczesną inspirację meblami klasycznymi, czerpiąc natchnienie z projektów klasycznych, Scavolini stworzyło model wyjątkowy.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Drewniane meble kuchenne
Drewniane meble kuchenne

Jedna kuchnia – wiele możliwości

Model kuchni Favilla sprawia, że przestrzeń kuchni jest przyjemna, komfortowa i odzwierciedla styl klasyczny. Można ją zaaranżować w stylu industrialnym, dworkowym,  klasycznym lub wiejskim  – jedna kuchnia wiele możliwości.

 

Klasyka zawsze na czasie

Meble kuchenne w modelu Favilla nigdy nie wyjdą z mody, a w zależności od przyjętej koncepcji zestawu mebli zmienia swój charakter w miarę potrzeb jej użytkowników.

Chcesz mieć kuchnie wiejską? Nie ma sprawy. A jak wolisz bardziej współczesną formę kuchni, Favilla też to potrafi. Kuchnia Favilla stylowo dostosowuje się do różnych wymagań. Rzeczywiście, klienci mogą wybrać do swojej kuchni detale przepełnione industrialnym wyglądem lub przywołać atmosferę wiejskich domów, preferując bardziej nowoczesny styl w czystych formach lub ocieplając otoczenie z tradycyjnymi funkcjami.
Kuchnia Favilla oferuje tym samym niespotykane dotąd wzornictwo, które nigdy nie wyjdzie z mody, tworząc miejsce po prostu eleganckie i funkcjonalne.