Kuchnia o dużych możliwościach MIA od Carlo Cracco

Nowoczesne metalowe meble kuchenne MIA, Scavolini

Meble kuchenne MIA . Metalowe fronty, Lakierowane fronty

Po dwóch latach pracy pomiędzy znaną gwiazdą kuchni Carlo Cracco  i Scavolini zrodziła się kuchnia MIA. To unikalny projekt, który wnosi do domu cechy charakterystyczne dla kuchni profesjonalnej.

  • ROK :
  • LOKALIZACJA :
  • KATEGORIA :
  • PROJEKTANT :
Kuchnia z metalowymi frontami
Kuchnia z metalowymi frontami

Hasło profesjonalizmu mocno przyświecało idei stworzenia nowych mebli kuchennych. Tak jak kucharz doskonale łączy ze sobą składniki komponując wyjątkowy smak tak w tym przypadku projekt kuchni składa się z istniejącej przestrzeni i roztoczonych przez nią możliwości w aranżacji. Przestrzeń kuchenna ma być ekskluzywna, lekka i przyjemna w odbiorze oraz funkcjonalna, wygodna. Mia to kuchnia, w której każdy szczegół został dokładnie przemyślany i dobrany z rozmysłem. Zachwycą nas ekskluzywne uchwyty, odznaczające się nietypowym wzornictwem, nowe dostępne wykończenia (stal, lakier, dąb, melamina, ciemno – szklane Stopsol i Biomalta Argilla).

Carlo Cracco i Scavolini stworzyli niesamowity system liniowy, który umożliwia funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb modyfikacje.
System oparty o modułowości wyposażenia ma na celu zwiększenie pojemności dostępnej przestrzeni. Możemy stworzyć naścienną winiarkę, zielnik, czy lekkie półki w różnych konfiguracjach.

MIA to meble kuchenne na wymiar, są dostępne we Wrocławiu na ul. Wałbrzyskiej 43 b.