POZNAJ NAS

Profesjonalizm, wysoki standard
i przejrzyste warunki współpracy

O NAS

Studio Invita – Kim Jesteśmy?

Włoskie meble, Targi w Mediolanie

INVITA – pochodna angielskiego słowa „invitation” i włoskiego „invito” – zaproszenie, zachęta.

Studio Invita jest salonem marki mebli kuchennych Scavolini. Tworzy ja zespół architektów, który pomaga klientowi w realizacji inwestycji na każdym etapie. Projektujemy, nadzorujemy budowę, organizujemy, montujemy i serwisujemy, pomagamy..

A zaczęło się to tak:

Dawno, dawno temu, w dalekim 2002 roku dwie siostry architektki, absolwentki Lwowskiej Architektury postanowiły coś zrobić ze swoja energią i pasją do projektowania wnętrz. Pomyślały tak: „A jakby połączyć nasze umiejętności i doświadczenie w projektowaniu wnętrz i piękne produkty, którymi te wnętrza można wyposażyć?”. A kto ma piękne wzornictwo? Oczywiście Włosi!

Dlatego że kuchnia i łazienka – to są dwa obszary, które trzeba zaprojektować na początku i bardzo odpowiedzialnie. I są to pomieszczenia, w których po realizacji nie sposób wprowadzić zmiany w prosty sposób. Czyli, projektując i wybierając materiały do kuchni i łazienki nie możesz się pomylić. To kosztuję.

Powinien być to produkt nie tylko piękny, ale też mieć wysoką jakość pod różnymi względami.

Myśląc w ten sposób, udały się siostry do Mediolanu szukać tę jedyną perełkę, która zadowoli ich wybredne gusta, będzie miała doskonałe wzornictwo, jakość i gwarantowała bezpieczną dla nich i klienta współpracę.

Po długich poszukiwaniach trafiły na markę Scavolini. To było TO! Scavolini miało w ofercie kuchnie na każdy gust – klasyczne i nowoczesne. Bardzo duży wybór materiałów. Wszystkie modele były doskonałe pod kątem wzornictwa. I najważniejsze – były bezpieczne dla człowieka i środowiska. A Scavolini powiedziało tak: „Mamy produkt najlepszej jakości. Cenimy się! Nie może nas przedstawiać byle kto. Musimy was sprawdzić!” I sprawdzili i współpracujemy już ponad 18 lat.

I tak oto zaczęła się długoletnia współpraca Studio Invita z marką Scavolini.

To był początek. Scavolini – meble kuchenne i meble łazienkowe znalazła się w naszej ofercie, jako jedna z pierwszych. Później doszły inne znani włoscy producenci mebli do salonu, do sypialni, garderób, oświetlenia…

Więcej o formaldehydach

Producent Scavolini cały czas pracuje nad doskonaleniem mebli i poszerza swoją ofertę. W 2006 roku Scavolini otworzyło nowa linie mebli łazienkowych.

Warto zauważyć, że przy tworzeniu nowych modeli Scavolini współpracuje ze światowej sławy projektantami i designerami. Z tej współpracy powstają kuchenne „dzieła sztuki” – na przykład niektóre z nich:

model Diesel, design by Diesiel with Scavolini

model MIA, design by Carlo Crasso

model Liberamente, Exclusiva, Carattere,  design by Vuesse

model Baltimora, Design by Vuesse with M. Pareschi

Marka mebli kuchennych i łazienkowych Scavolini – to nie tylko świetny design, ale innowacyjność i jakość. Kuchnie Scavolini jako nieliczni posiadają certyfikat potwierdzający niską emisje formaldehydów w klasyfikacji międzynarodowej E1. Formaldehydy – to są chemiczne związki lotne, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia i życia istot żywych.

Będąc pewnym swojej jakości Scavolini jako pierwszy producent wprowadził 5 LAT gwarancji na wszystkie swoje produkty.

Oprócz mebli kuchennych i łazienkowych posiadamy w ofercie duży wybór nowoczesnych i klasycznych mebli i oświetlenia. Sypialnie, garderoby, sofy, stoły i krzesła – renomowanych włoskich producentów.

Jesteśmy architektami wnętrz z ponad 20 – letnim doświadczeniem. Projektujemy nie tylko kuchni i łazienki. Mamy za sobą mnóstwo projektów i realizacji wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, kawiarni, spa.

Co to znaczy? A to, że Państwa kuchnię i łazienkę traktujemy jako część całości. Doradzamy w projektowaniu, doborze materiałów, pilnujemy ekip remontowych, pilnujemy transportu i montażu.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i spełnienie ich wizji w najlepszym wzornictwie i najdoskonalszych materiałach. Jesteśmy pewni, że nasza oferta zadowoli tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań, designu i jakości.

Na każdym etapie procesu realizacyjnego – od projektu do montażu – mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc.