POZNAJ NAS

Profesjonalizm, wysoki standard
i przejrzyste warunki współpracy

O NAS

Kim jesteśmy?

Studio Invita jest autoryzowanym salonem mebli kuchennych marki Scavolini i Studiem projektowania wnętrz który działa na rynku już od ponad 18 lat. Właścicielami Studia są architekci z wieloletnim doświadczeniem.

Naszą misją jest popularyzacja dorobku najlepszych światowych projektantów cechującego się niepowtarzalnym wyglądem i najwyższej jakości i szlachetnym wykonaniem. Dlatego marka Scavolini – meble kuchenne i meble łazienkowe znalazła się w naszej ofercie, jako jedna z pierwszych.

Marka Scavolini – to nie tylko świetny design, ale innowacyjność i jakość. Kuchnie Scavolini jako nieliczni posiadają certyfikat potwierdzający niską emisje formaldehydów w klasyfikacji międzynarodowej E1. Formaldehydy – to są chemiczne związki lotne, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia i życia istot żywych.

Więcej o formaldehydach

Oprócz mebli kuchennych i łazienkowych posiadamy w ofercie duży wybór nowoczesnych i klasycznych mebli i oświetlenia. Sypialnie, garderoby, sofy, stoły i krzesła – renomowanych włoskich producentów.

Dysponujemy szerokim wyborem oświetlenia dekoracyjnego.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta zadowoli naszych klientów, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań, designu i jakości. Decydując się na zakup mebli włoskich w naszym salonie, otrzymają Państwo pomoc w doborze odpowiedniego produktu a nasi architekci pomogą dokonać wyboru lub zaprojektują wymarzone wnętrza.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Na każdym etapie procesu realizacyjnego – od projektu do montażu – mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc.