Home

meble na wymiar wrocław
WYSOKIEJ KLASY, FUNKCJONALNE I PIĘKNE

Meble kuchenne Scavolini

ZOBACZ OFERTĘ
meble do łazienki
RELAKS W DOBREJ FORMIE

Meble łazienkowe Scavolini

ZOBACZ OFERTĘ
projektowanie
POMAGAMY TWORZYĆ FUNKCJONALNE WNĘTRZA

Projekty wnętrz

ZOBACZ OFERTĘ
meble na wymiar wrocław
WYSOKIEJ KLASY, FUNKCJONALNE I PIĘKNE

Meble kuchenne

ZOBACZ OFERTĘ
meble do łazienki
RELAKS W DOBREJ FORMIE

Meble łazienkowe

ZOBACZ OFERTĘ
projektowanie
POMAGAMY TWORZYĆ FUNKCJONALNE WNĘTRZA

Projekty wnętrz

ZOBACZ OFERTĘ

Wyprzedaże

Sprawdź teraz
OFERUJEMY

Kuchenne meble drewniane na zamówienie we Wrocławiu

Salon kuchni INVITA oferuje wysokiej jakości meble włoskie na wymiar. Projektujemy zabudowy w każdym stylu: industrialne, kuchnie klasyczne, nowoczesne. Meble ekskluzywne włoskiej marki Scavolini to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności.

mood-drewniane-meble-kuchenne-wroclaw-29
MEBLE KUCHENNE STUDIO INVITA

Wkładamy całe serce
w to co robimy.

Studio Invita istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Scavolini, oferującej meble drewniane na wymiar.

W naszym salonie znajdą Państwo ekskluzywne meble do domu, które są jednocześnie połączeniem wysublimowanej elegancji i niezawodnej funkcjonalności. Projektujemy meble na zamówienie zgodnie z obowiązującymi trendami, sięgając po nowoczesne i designerskie
rozwiązania. Nasze włoskie meble kuchenne wyróżnia niepowtarzalność, a projekty kuchni wykonywane są ze szczególną dbałością o detale.

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Wysoka jakość
i unikalne wzornictwo.

Niepodważalną zaletą naszych kuchni na wymiar jest trwałość oraz nietoksyczność. To wszystko sprawia, że zarówno meble nowoczesne Scavolini, jak i klasyczne, drewniane kuchnie włoskie są idealne nie tylko dla alergików, ale także osób ceniących ekologiczne podejście do życia.

Wysoką jakość mebli Scavolini potwierdzają liczne certyfikaty oraz stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, realizacjami oraz pozostałymi zakładkami, gdzie znaleźć można także wyprzedaże kuchni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, w 2013 roku firma Scavolini poszerzyła ofertę o meble łazienkowe, gwarantując tym samym stylistyczną konsekwencję każdego wnętrza. Studio kuchenne Invita dysponuje wieloma oryginalnymi projektami czołowych światowych marek.

magnifica-zlote-meble-lazienkowe-22
OFERTA

Tym się zajmujemy.

OPINIE KLIENTÓW

Wasze zadowolenie jest najważniejsze.

Jesienią 2019 roku miałam pierwszą znajomość z pracownią, poprzez Aleksandrę. Pracuje jako konsultantka dla Invita. Pomagała mi w sposób przyjazny i profesjonalny. Dobra informacja o możliwościach i różnicach w cenie i jakości kuchni Scavolini. Ostatecznie postanowiłem dokonać zakupu razem z żoną. W tym procesie Aleksandra pomogła bardzo dobrze. Każdy krok został wyjaśniony (bez drobnego druku, bez negatywnego zaskoczenia). Kwiecień 2020 roku to było planowanie instalacji kuchni i urządzeń. Niestety, zostało to przełożone na sierpień z powodu działań koronacyjnych w Europie, ale i tutaj Studio Invita było bardzo elastyczne i mogliśmy przechowywać kuchnię w magazynach Invita. Instalacja poszła bardzo dobrze. Wszystkie umowy zostały zrealizowane, a Aleksandra każdego dnia profesjonalnie kierowała tym procesem. Instalator Sebastian pracuje doskonale, profesjonalnie. Naprawdę dobrze. Ostatecznie, wszystko jest zrobione. Jestem bardzo zadowolony z usług Aleksandry i Studio Invita. Kuchnia Scavolini jest piękna, o wysokim standardzie jakościowym, a gotowanie to radość. Kiedy patrzymy na kuchnię, zawsze jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z efektu końcowego. Dziękuję za to Aleksandrze, Sebastianowi i Studio Invita, gdzie również kawa jest dobra.

Frans & Andżela Boumann

Bardzo dobra firma. Kuchnie dla moich rodziców wykonano rzetelnie, w dobrym gatunku i dotrzymano wszystkich terminów. Bardzo dobrze współpracowało się z panią Aleksandra. Polecam.

Anna D.

Profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem. Realizujemy razem kolejny projekt. Polecam.

Renata P.

Świetna firma. Mimo że realizowany był mały aneks kuchenny, to wszystko zostało zaprojektowane i wykonane z należytą starannością, i w terminie. Serdecznie polecam!

Rafał Ł.