Zarządzanie przestrzenią

Porady dotyczące rozwiązań meblowych, jak zaprojektować kuchnię

Wygodna, funkcjonalna, narożna kuchnia to idealna konfiguracja do wyposażenia zarówno małych, jak i dużych otwartych przestrzeni. Kuchnia w kształcie litery L, umieszczona na dwóch sąsiadujących ścianach, maksymalnie wykorzystuje przestrzeń narożną, ale może również nadawać się do bardziej skomplikowanych projektów, aby zapewnić ciągłość między różnymi obszarami domu.

Dlaczego kuchnia na dwóch ścianach to udany wybór?Modułowa kuchnia nadaje się do różnych rozwiązań, jeśli chodzi o wstawianie elementów mebli na dwóch ścianach. Moduły mogą tworzyć praktyczny trójkąt ze wszystkimi funkcjami przygotowania, gotowania i przechowywania, tak jak w przedstawionym powyżej projekcie. Miejsce pracy staje się w ten sposób praktyczne i ergonomiczne, ułatwiając wszystkie operacje związane z przygotowywaniem posiłków.

Działania można również podzielić. Wybór wykończeń przyczynia się do stworzenia spójności między różnymi elementami. W centrum środowiska możesz wstawić stolik, tworząc w ten sposób przyjemną atmosferę, w której możesz zjeść lunch i kolację oraz spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną.

W obu rozwiązaniach serce domu staje się wygodnym miejscem do eksperymentowania.

Nowoczesna Kuchnia Z PółwyspemGdy kuchnia jest przestronna i otwarta na salon, tworzenie narożnej kompozycji staje się sposobem na tworzenie imponujących projektów, również dzięki nowym kontrastom. W tej propozycji kuchennej DeLinea półwysep z miejscem do gotowania i praktycznym blatem z przekąskami,
w ciemnym odcieniu Calce Antracite, wyróżnia się od blatu kamionkowego Calce Grigio, jaśniejszy odcień, który charakteryzuje obszar zmywania ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

TWÓJ KOMENTARZ