Drewniane meble kuchenne zawsze są modne!

Czy drewniane meble kuchenne są nadal modne? 

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać jaką kuchnię chcesz mieć? Drewnianą, lakierowaną, z laminatu? Technologia produkcji mebli rozwija się każdego dnia, powstają coraz to nowsze materiały wykończeniowe, ale drewniane meble kuchenne wciąż są na topie. Dlaczego? Drewno jest tradycyjnym materiałem, wykorzystywanym w produkcji mebli od zawsze. Mimo mnogości nowych materiałów, drewno pozostaję pożądanym elementem każdego wnętrza.  Meble kuchenne wykonane z prawdziwego drewna zawsze będą odznaczały się ponadczasowym charakterem i sprawią, że wnętrze każdej kuchni stanie się ciepłe, przytulne i aktualne mimo upływu lat.

Walory drewnianych mebli kuchennych

Ciekawa struktura z charakterystycznym dla danego gatunku rysunkiem, trwałość i możliwość uzyskania różnorodnej kolorystyki poprzez odpowiednie wybarwienie. To wyjątkowe walory drewna jako materiału stosowanego
w projektowanych wnętrzach. Kuchnia drewniana to nie tylko projekt o charakterze klasycznym, rustykalnym czy dworkowym. Drewniane meble kuchenne Wrocław występują także w nowoczesnej stylistyce i są przepiękne.
Drewno to naturalny i wszechstronny materiał, zawsze odgrywało ważną rolę w wystroju wnętrz. Nadaje się zarówno do klasycznych domów, jak i współczesnych mieszkań, dzięki szerokiej gamie kolorów nie stanowi ograniczeń w procesie projektowania wnętrz.
Meble kuchenne Liberamente

Nowe interpretacje drewna

Doskonałym przykładem jest kuchnia Liberamente prezentowana powyżej. Gładkie, duże powierzchnie frontów zdobione solidnym, zdecydowanym uchwytem i pozwalają na stworzenie symetrycznej i rytmicznej kompozycji. Wykończenie szafek dolnych i wysokiej zabudowy sprzętów AGD oferuje zaskakująco uroczą i nowoczesną kombinację. Otwarte, symetryczne szafki i półki wspierają nowoczesną koncepcję kuchni pozwalając tym samym na ekspozycję eleganckich, ale także praktycznych i dobrze przemyślanych elementów dekoracji wnętrza kuchni.
 

Harmonia a drewno

Harmonijne zestawienie kolorystyczne przedstawia kuchnia na wymiar Carattere. 
To nowoczesna propozycja mebli fornirowanych naturalnym drewnem. Wykończenie frontu w ciepłej kolorystyce kości słoniowej komponuje się z kasztanowym konglomeratem kwarcowym zastosowanym na blaty robocze i panel ścienny. Delikatne ramowe drzwi stanowią wizytówkę tego modelu, a w połączeniu z górnym panelem ściennym i podświetlanymi półkami lakierowanymi w kolorze kremowej porcelany tworzą ciepłe i zarazem bardzo nowoczesne wnętrze kuchni. 

Nowa klasyka

Meble kuchenne Carattere

Model Baltimora w kolorystyce Absolute White Oak łączy w sobie urok przeszłości z elegancką współczesną koncepcją. Wyrafinowane elementy obracają się wokół wyspy, która wyróżnia się stalowym blatem o antycznym wykończeniu, na którym koncentrują się główne stacje operacyjne. Zlewozmywaki, baterie, płyta kuchenna najnowszej generacji i tradycyjny podwieszany okap dominują na scenie, dzięki czemu czujemy jak ważna jest przestrzeń dobrze zaprojektowanej kuchni.
 
Meble kuchenne Baltimora styl klasyczny
 
 
 

Jak nas znaleźć?

TWÓJ KOMENTARZ