Industrialna kuchnia w dobrej cenie

kucnia w stylu loft

Model Evolution – meble kuchenne bezuchwytowe.

 

Nowoczesne rozwiązanie marki Scavolini dla mebli kuchennych – industrialna kuchnia Evolution

Oferta modelu mebli kuchennych zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnego życia, uwzględniając jakość i cenę kuchni. Dopracowane detale tworzą odpowiednią atmosferę, aby zmienić kuchnię w miejsce, w którym można cieszyć się najpiękniejszymi chwilami dnia. Model kuchni Evolution z linii Scavolini Basic, zaprojektowana przez Vuesse – spełnia te wszystkie przesłanki.

 

kuchnia industrialna wroclaw
Meble kuchenne w stylu loftowym

Ta nowoczesna industrialna kuchnia może występować w dwóch wariantach: z ozdobnymi ramami z melaminy o odważnym charakterze lub z prostymi drzwiami wykończonymi stylowymi materiałami takimi jak lakier matowy lub lakier w połysku. Dodatkowo możemy wybierać z dużej gamy dekorów – gładkich, udających beton lub metal.

Wybór mebli kuchennych Evolution z drzwiami ramowymi lub frontami gładkimi oznacza wybranie kierunku w jakim stylu chcemy mieć kuchnie. Ramowy front z laminatu drewnopodobnego podkreśla połączenie z konstrukcjami aluminiowymi w kolorze antracytowym lub z otwartym frontem w systemie ściennym „Metro” – częściowo spiżarnia, częściowo meble wielofunkcyjne.  Można połączyć kuchnię z meblami ściennymi z frontem z metalu lub aluminium w kolorze antracytu ze szkłem, dodając witryny że specjalnym częściowo „przezroczystym” szkłem.

 

kuchnia loftowa
Meble kuchenne z metalowymi witrynkami

 

Rodzaj frontu mebli kuchennych– rama w kolorze drewna.

W przypadku drzwi ramowych dostępne są dwie nowe wersje kolorystyczne z „naturalnymi” wykończeniem, pionowymi słojami drewna, które zapewniają ciepłe wrażenie: dekoracyjna melamina Land Oak i dekoracyjna melamina Oak.

Meble kuchenne Evolution – to kuchnie w systemie bez uchwytowym. Listwy uchwytowe występują w kilku kolorach: czarnym, grafitowym, białym, brązowym i srebrnym. W kolorze listew uchwytowych możemy zaprojektować cokoły w dwóch wysokościach 10 cm i 15 cm. Te meble w kuchni będą cieszyć Ciebie nie tylko doskonałym designem, a także świetną jakością i trwałością.

 

Drewniana kuchnia
Drewniana kuchnia z czarnym blatem

 

Fronty meblowe – dekory w różnych wykończeniach

Kuchnia Evolution ma do wyboru trzy interesujące gładkie dekoracyjne melaminy i ta sama liczba dekoracyjnych melamin z atrakcyjnym efektem betonu, są oferowane do wykończenia prostych drzwi nowej kuchni Evolution.

Uzupełniają one istniejące wykończenia lakierowane w połysku i macie w asortymencie Scavolini.

Ostatni, ale nie mniej ważny element dekoracji mebli kuchennych…

Brązowe wpuszczane profile uchwytów i cokoły wyrażają wyrafinowany wygląd kuchni Evolution, dodając industrialnego charakteru tym kuchniom Scavolini Basic

Ciekawym elementem jest panel ścienny z akcesoriami Setup w kolorze antracytu, wyposażony w szereg akcesoriów, takich jak uchwyty na ręczniki kuchenne, półki, drążki, haczyki itp., Aby wszystko było pod ręką, schludne i uporządkowane, a także modne.

 

meble kuchenne beton
Fronty meblowe betonowe

 

TWÓJ KOMENTARZ